Carl August Ehrensvärd sepia på papper

195476

EHRENSVÄRD, Carl August (1745-1800): Avrättningen, signerad och daterad Eh, Amsterd., maj 1767, sepia på papper, 20,5x33 cm

Konst, Måleri

Monter 28

Budhistorik (14 bud)
846877
6 000
846876
5 800
846875
5 200
846874
4 600
846873
4 200

Slutpris SEK:
6 000
586 EUR, 686 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.