Marcus Eek Utan titel

195475

EEK, Marcus (född 1968): Utan titel, signerad på baksidan Marcus Eek, olja på duk, 71x75 cm
PROVENIENS: Galleri Arnstedt & Kullgren, Båstad

Konst, Måleri

Fack 9

Marcus Eek Utan titel

Budhistorik (5 bud)
843951
5 000
841869
841868
841169
2 600
841032

Slutpris SEK:
5 000
504 EUR, 572 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.