Joakim Eneroth digital colour coupler print

195474

ENEROTH, Joakim (född 1969): Habitual Being V - ur Short Stories of the Transparent Mind, signerad och numrerad på baksidan Joakim Eneroth, 2/8, digital colour coupler print, 35x50 cm, edition: 8 ex + 2 AP
PROVENIENS: Galleri Christian Larsen, Stockholm 2011

Konst, Fotografi

Fack 11

Budhistorik (3 bud)

846414
1 900
845862
841481

Slutpris SEK:
1 900
191 EUR, 217 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.