Mikael Olsson #4L

195473

OLSSON, Mikael (född 1969): #4 L, signerad och numrerad på baksidan Mikael O, 3/6, C-print monterat på diasec, 53x42 cm
PROVENIENS: Galerie Nordenhake, Stockholm

Konst, Fotografi

Rum 3

Mikael Olsson #4L

Budhistorik (9 bud)
847111
846823
3 800
846822
3 600
846687
3 400
846686
3 200

Slutpris SEK:
391 EUR, 457 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.