Sideboard England

195469

SIDEBOARD, 1900-talets första hälft, England, fanérat i mahogny, höjd 91, 168x70 cm
PROVENIENS: Utrikesdepartementet

Lös överdel, lös listdel medföljer, fanérskador, fanérlagningar

Rum 9

Sideboard England

Budhistorik (5 bud)
845316
500
845315
450
845312
845311
843894

Slutpris SEK:
500
49 EUR, 57 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.