Fåtölj soffa 1800-talets andra hälft

195468

FÅTÖLJ, SOFFA, 1800-talets andra hälft, förgylld, röd klädsel, hjultrissor, soffans längd 124 cm
PROVENIENS: Utrikesdepartementet

Fåtöljen med trasiga spiralfjädrar

Rum 4

Budhistorik (3 bud)

845329
842543
841069

Slutpris SEK:
40 EUR, 46 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.