Oscar Sogaro oljemålning

195466

SOGARO, Oscar (1888-1967): Motiv från Venedig, signerad O. Sogaro 3-53, olja på duk, 29x38 cm

Uppfodrad

Konst, Måleri

Fack 13

Oscar Sogaro oljemålning

Budhistorik (5 bud)
845328
844586
2 800
840215
839876
650
839812

Slutpris SEK:
302 EUR, 343 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.