Lalique Vas

195442

Vas, Lalique, 1900-tal, Frankrike, glasmassa med reliefdekor av blad, signerad, höjd 14,5 cm

Glas

Monter 7

Lalique Vas

Budhistorik (13 bud)
845422
1 300
844242
844242
845421
844242
950

Slutpris SEK:
1 300
127 EUR, 149 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.