Lambert Werner oljemålning

195411

WERNER, Lambert (1900-1983): "Kvinna med blomster", signerad Lambert Werner, olja på pannå, 55x46 cm

Konst, Måleri

Fack 12

Lambert Werner oljemålning
Budhistorik (4 bud)

843638
1 300
843636
843635
841866

Slutpris SEK:
1 300
131 EUR, 149 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.