Einar von Strokirch oljemålning

195403

VON STROKIRCH Einar(1879-1932):"På stallbacken" signerad Strokirch, olja på duk, 56x64 cm, oramad

Krackelyr och skador

Konst, Måleri

Fack 12

Budhistorik (13 bud)
843843
850
843266
843842
750
843266
700
838661
650

Slutpris SEK:
850
86 EUR, 97 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.