Olle Nyman oljemålning

195401

NYMAN, Olle (1909-1999):Interiör med fönsterutsikt, signerad O Nyman, olja på duk, 50x35 cm

Färgbortfall

Konst, Måleri

Fack 11

Olle Nyman oljemålning

Budhistorik (5 bud)
843703
500
843700
450
843543
843291
838644

Slutpris SEK:
500
49 EUR, 57 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.