Einar Jolin olja

195393

JOLIN, Einar (1890-1976): Flicka i folkdräkt, signerad och daterad Jolin 1967, olja på duk, 55x46 cm

Konst, Måleri

Rum 3

Einar Jolin olja

Budhistorik (38 bud)
844687
27 000
844691
26 000
844687
25 000
844686
24 000
844685
23 000

Slutpris SEK:
27 000
2 638 EUR, 3 086 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.