Kista ek

195386

KISTA, daterad 1822, ek med smides beslag, tygklädd under beslag, höjd 64, 133x62 cm

Nyckel saknas, slitage

Rum 3

Kista ek

Budhistorik (3 bud)

843075
550
838573
500
838572

Slutpris SEK:
550
54 EUR, 63 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.