Akke Hugh Malmeström oljemålning

195385

MALMESTRÖM, Akke Hugh (1894-1968): "Solrosor i blå kruka", signerad och dater AH Malmeström -55, olja på pannå, 73x60 cm

Konst, Måleri

Fack 15

Budhistorik (8 bud)
839633
750
842212
700
839633
650
842210
600
839633
550

Slutpris SEK:
750
73 EUR, 86 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.