Stig Sjölund komposition

195376

SJÖLUND, Stig, (född 1955), 2 st, kompositioner, signerade och daterade a tergo Stig Sjölund 1987, blandteknik och assemblage på duk, 50x60x9 cm

PROVENIENS: Galleri Wallner, Malmö

Konst, Måleri

Rum 8

Stig Sjölund komposition

Budhistorik (14 bud)
844779
844777
1 900
843328
1 400
841559
1 300
840877

Slutpris SEK:
215 EUR, 251 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.