Larts Laurenti litografier

195373

LAURENTI. Lars (född 1941); 2 st, litografier, kalligrafi resp "den vises sten", signerade Lars Laurenti, bladmått 75x56 resp 48 x 65 cm

fläck

Rum 4

Larts Laurenti litografier

Budhistorik

2013-07-15 kl 21:45
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.