Bengt Elde oljemålning

195360

ELDE, Bengt (född 1939): Staden, signerad och daterad BE Elde -68, olja på duk, 30x90 cm

Konst, Måleri

Fack 11

Bengt Elde oljemålning

Budhistorik (10 bud)
844468
750
844358
700
844358
600
844261
550
840125
500

Slutpris SEK:
750
73 EUR, 86 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.