Oscar Reutersvärd blad

195359

REUTERSVÄRD, Oscar (1915-2002): 2 st, "Omöjlig figur", signerade, litografi resp blandteknik, bladstorlek, 57x36 resp.38x28 cm

Rum 4

Oscar Reutersvärd blad

Budhistorik (12 bud)
842781
842723
842779
842723
900
842709
850

Slutpris SEK:
111 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.