Johannes Ravn oljemålning

195353

RAVN, Johannes (1922-1991): Storspov, signerad o daterad J. Ravn -64, olja på duk, 50x63 cm

Konst, Måleri

Fack 15

Johannes Ravn oljemålning

Budhistorik (5 bud)
843265
500
839389
450
839389
839908
839389

Slutpris SEK:
500
49 EUR, 57 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.