Eldhundar

195343

ELDHUNDAR, 1 par, Olle Hermansson, Husqvarna 1960-tal, i form av hundar, gjutjärn, höjd 29 cm

Anfrätta, slitage

Diverse

Rum 4

Eldhundar

Budhistorik (11 bud)
844478
1 700
844372
1 600
843910
843816
1 400
843146
1 300

Slutpris SEK:
1 700
171 EUR, 194 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.