Gustav Dillberg teckningar

195336

DILLBERG, Gustav, Sverige/Nya Zeeland (1858-1934) 2 st: Natten och dagen, signerade och daterade G Dillberg 1917, teckningar, 31x12 cm vardera

Konst, Måleri

Rum 2

Gustav Dillberg teckningar

Budhistorik (4 bud)

844083
844082
844081
844080

Slutpris SEK:
117 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.