Orientmatta

195334

ORIENTMATTA, semiantik/antik, ca 171x144 cm

Slitage och skador

Mattor/Textilier

Rum 2

Orientmatta

Budhistorik (2 bud)

842660
838600

Slutpris SEK:
35 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.