Bajonetter

195331

BAJONETTER, 10 st, olika länder

Skador lagningar, kompletteringar

Vapen/Medaljer

Monter 6

Bajonetter
Budhistorik (28 bud)
844819
4 600
844818
4 400
844815
4 200
844817
844815
3 800

Slutpris SEK:
4 600
463 EUR, 526 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.