Bajonettparti

195327

BAJONETTER, 10 st, Sverige, Tyskland, Norge mm,

Skador, Lagningar, kompletteringar, omarbetade

Vapen/Medaljer

Monter 6

Bajonettparti
Budhistorik (17 bud)
844557
8 400
844554
8 200
844548
8 000
844548
7 400
844546
7 200

Slutpris SEK:
8 400
821 EUR, 960 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.