Olof Arborelius oljemålning

195323

ARBORELIUS, Olof (1842-1915): Sittande man vid fäbodstugan, monogramsignerad OA, olja på pannå, 22x18 cm

Ramen med pastellageskador

Konst, Måleri

Monter 6

Olof Arborelius oljemålning

Budhistorik (3 bud)

843362
843361
950
841774

Slutpris SEK:
91 EUR, 105 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.