Parfymflakong

195320

PARFYMFLAKONG, glas och med förgyllda silverbeslag, propp i form av Amor, 1800-tal, i originaletui

Glasets överdel med skador, propp troligen ej ursprunglig

Silver, Diverse

Kundcenter

Parfymflakong

Budhistorik (5 bud)
844825
844822
700
844723
650
844240
500
840693

Slutpris SEK:
78 EUR, 91 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.