Bajonetter

195319

BAJONETTER, 10 st, Sverige, Ryssland,

Skador lagningar kompletteringar

Vapen/Medaljer

Monter 6

Bajonetter
Budhistorik (23 bud)
844375
844422
844375
844420
1 900
844375
1 800

Slutpris SEK:
215 EUR, 251 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.