Bägare i silver Norge

195318

BÄGARE, silver, Jörgen Jansen Greve, Bergen 1780-tal, på 3 kulfötter, höjd 4,5 cm

Bucklor, kulfötter med skador

Silver

Bägare i silver Norge

Budhistorik (13 bud)
844598
844351
844351
1 900
844597
1 800
844351
1 400

Slutpris SEK:
215 EUR, 251 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.