Stop skålfat tenn

195308

STOP, 1800-tal, SKÅLFAT, 1900-tal, tenn, skålfatets diameter 36 cm

Skador, lagningar

Allmoge, Diverse

Rum 4

Stop skålfat tenn

Budhistorik (4 bud)

843633
843467
843632
843467

Slutpris SEK:
39 EUR, 46 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.