Urna och Ytterfoder 1 par

195300

YTTERFODER 1 par, 1900-tal, URNA porslin, 1800-tal, handmålade, höjd 12 resp 25 cm

Nagg, spricka

Keramik/Porslin

Monter 4

Urna och Ytterfoder 1 par

Budhistorik (6 bud)
843534
700
843444
650
843444
450
841315
839429

Slutpris SEK:
700
70 EUR, 80 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.