Igge Karlsson färglitografi

195299

KARLSSON, Igge (född 1932): Komposition med häst, signerad och daterad Igge K -82, PT, färglitografi, 63x47 cm

Fack 9

Igge Karlsson färglitografi

Budhistorik (2 bud)

843336
840086

Slutpris SEK:
35 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.