Ströare 1 par i silver

195295

STRÖARE, 1 par, sterling silver, höjd 12,5 cm

Bucklor, slitage

Silver

Monter 3

Ströare 1 par i silver

Budhistorik (6 bud)
841109
500
839447
450
840085
450
839447
840084

Slutpris SEK:
500
50 EUR, 57 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.