Atenienne 1800-talets andra hälft

195291

ATENIENNE, 1800-talets andra hälft, fanérad i mahogny, svarvade detaljer, höjd 166, 69x37 cm

Fanérskador, flöäckar

Rum 1

Budhistorik (5 bud)
843165
500
843066
450
842527
839679
838231

Slutpris SEK:
500
49 EUR, 57 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.