Sengustaviansk sekretär

195290

SEKRETÄR, sengustaviansk, 1800-tal, mahognyfanér, beslag i mässing, höjd 121, 93x46 cm

Nyckel saknas, fanérskador, skador, benknoppar saknas

Rum 15

Sengustaviansk sekretär

Budhistorik (1 bud)

841602
2013-07-11 23:52:30
1 400

2013-07-14 kl 15:30
Slutpris SEK:
1 400
141 EUR, 160 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.