Ljusstakar silver

195289

LJUSSTAKAR, 1 par, sterling silver, 1900-tal, SOCKERSKÅL, GRÄDDKANNA, höjd 13 cm

Bucklor, repor

Silver

Monter 3

Ljusstakar silver

Budhistorik (11 bud)
843256
840343
843255
950
840343
900
843254
850

Slutpris SEK:
107 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.