Salongsgrupp

195288

SALONGSGRUPP, Karl Johan, mahogny, soffa, 2 karmstolar, 4 stolar, bord, soffans längd 197, bordets diameter 104 cm

Renoverat, lagningar, fanérslitage, en stol med skadad rygg

Rum 4

Salongsgrupp

Budhistorik (2 bud)

843249
839049
1 700

Slutpris SEK:
195 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.