Mona Morales-Schildt vas

195272

VAS, Mona Morales-Schildt, Kosta, signerad SS 5279, höjd 17 cm

Mynningsnagg, mindre nagg

Glas, Konstglas

Monter 3

Mona Morales-Schildt vas

Budhistorik (3 bud)

841653
500
838149
838086

Slutpris SEK:
500
49 EUR, 57 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.