Glasskål

195255

SKÅL, glas, graal, Gunnar Cyrén, Orrefors, signerad Cyrén, numrerad EA 1-92, höjd 17, diameter 48 cm

Glas, Konstglas

Rum 8

Glasskål

Budhistorik (10 bud)
843836
3 400
843832
3 200
842803
842803
2 600
842038
2 400

Slutpris SEK:
3 400
342 EUR, 389 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.