Algot Ringström akvarell

195254

RINGSTRÖM, Algot (1876-1956):Motiv från söder, signerad och daterad Algot V Ringström 1910, akvarell, 23x28 cm

Konst, Måleri

Fack 8

Algot Ringström akvarell

Budhistorik

2013-07-14 kl 18:45
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.