Lennart Nyblom oljemålning

195252

NYBLOM, Lennart (1872-1947): Villan, signerad L. Nyblom, olja på pannå, 40x50 cm

Konst, Måleri

Fack 4

Lennart Nyblom oljemålning

Budhistorik (6 bud)
839759
550
843432
500
839759
450
842190
839759

Slutpris SEK:
550
55 EUR, 63 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.