Ulf Malmgren oljemålning

195250

MALMGREN, Ulf (1937-2012): "Min väninna från Karelia"", signerad och daterad U Malmgren 1987, olja på duk, 64x52 cm

Konst, Måleri

Fack 7

Ulf Malmgren oljemålning

Budhistorik (13 bud)
852175
852307
852175
950
852306
900
852175
850

Slutpris SEK:
107 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.