Ulf Malmgren olja på duk

195249

MALMGREN, Ulf (1937-2012): "Från Cabaret Cats nr 3", signerad och daterad U Malmgren 1985, olja på duk, 48x50 cm

Konst, Måleri

Fack 10

Ulf Malmgren olja på duk

Budhistorik (10 bud)
852314
900
852329
850
852314
852328
750
852314
700

Slutpris SEK:
900
88 EUR, 103 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.