Ulf Malmgren oljemålning

195248

MALMGREN, Ulf (1937-2012): "Konstdomarna, munter vrångbild", signerad och daterad Ulf Malmgren 1983, olja på duk, 64x56 cm

Konst, Måleri

Fack 6

Ulf Malmgren oljemålning

Budhistorik (1 bud)

851716
2013-07-24 23:33:45

2013-07-25 kl 14:15
Slutpris SEK:
29 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.