Ulf Malmgren oljemålning

195246

MALMGREN, Ulf (1937-2012): ur Amsterdamsviten 1990-1995, "An angel on the carpet" (Jessica), signerad och daterad U Malmgren 1993, olja på duk, 80x80 cm

Konst, Måleri

Fack 9

Ulf Malmgren oljemålning

Budhistorik (13 bud)
852079
1 700
851496
1 600
848302
851495
1 400
848302
1 300

Slutpris SEK:
1 700
171 EUR, 194 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.