Ulf Malmgren teckningar

195245

MALMGREN, Ulf (1937-2012): (5) "Det var så här det började", modellstudier Uppsala tidigt 1980-tal, signerade och daterade Ulf Malmgren, teckningar, rammått 36x46 resp 46x36 cm

Konst, Måleri

Fack 2

Ulf Malmgren teckningar

Budhistorik (3 bud)

851852
851717
851383

Slutpris SEK:
40 EUR, 46 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.