Ulf Malmgren oljemålning

195242

MALMGREN, Ulf (1937-2012): ur Amsterdamsviten 1990-1995, "Silvia med peruk", signerad och daterad U Malmgren 1990-t, olja på duk, 140x85 cm

Konst, Måleri

Rum 2

Ulf Malmgren oljemålning

Budhistorik (9 bud)
852116
1 400
852115
1 300
852115
750
848549
700
848549
650

Slutpris SEK:
1 400
137 EUR, 160 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.