Ulf Malmgren oljemålning

195241

MALMGREN, Ulf (1937-2012): "Självporträtt", signerad och daterad Ulf Malmgren 1982, olja på duk, 70x65 cm

Konst, Måleri

Rum 1

Ulf Malmgren oljemålning

Budhistorik (20 bud)
852358
1 400
852340
1 300
852168
851608
850944

Slutpris SEK:
1 400
137 EUR, 160 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.