Oidentifierad konstnär tusch

195240

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (Samtida): Mansfigur, signerad och daterad Ole Dammgård -90, tusch på papper, 40x34 cm

Konst, Måleri

Rum 3

Oidentifierad konstnär tusch

Budhistorik (1 bud)

843187
2013-07-13 23:43:11

2013-07-14 kl 20:36
Slutpris SEK:
29 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.