Steiff teddybjörn 1950-tal

195239

STEIFF TEDDYBJÖRN, omkring 1950-tal, bruna ögon i glas, tassar med filt, rörliga ramar och huvud, knapp i örat, längd 50 cm

Smärre slitage och skador

Leksaker

Rum 5

Steiff teddybjörn 1950-tal

Budhistorik (5 bud)
843706
843480
843368
843353
838475

Slutpris SEK:
107 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.