Bojaner 1800-tal

195238

BOJANER, 2 st, 1800-tal, porslin, Kina, höjd med lock 18 cm

1 lock med skador/lagningar, ej tillhörande lock

Orientaliskt, Porslin

Monter 5

Bojaner 1800-tal

Budhistorik (7 bud)
843921
900
843383
850
843383
843073
600
838837
550

Slutpris SEK:
900
88 EUR, 103 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.